Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vrh B

4. 10. 2011

4.10.2011 se nám po 63 dnech respektive 61 dnech březosti narodilo 5 krásných štěňátek a samí kluci. Porod byl trošku komplikovanější, ale zatím se zdá být vše v pořádku. Otcem je -jak jinak - opět Corbet Tamaguči   http://www.braconmoravia.estranky.cz  . Jedná se o opakované spojení a předešlý vrh byl velmi vydařený, tak snad i tento se vyvede stejně.

 

dsc03111.jpg

 

 Agáta - Bertie Canis Ludens- den před porodem. Měla co nosit. Při své váze okolo 4kil měla v břiše jen v plodech téměř kilo navíc a tak půl kila ten zbytek. 5 štěňat není tak úplně samozřejmostí, ačkoli raritní to také není. Každopádně je to zasloužilá matka. Štěňata vážila od 156g do 187g což je tedy pěkná váha.  

 

 

 

Hodinu po porodu se všechna štěňátka jeví velice životaschopně, ovšem stát se zatím může cokoli, proto jsem zatím velice opatrná a okolo maminky našlapuji po špičkách.

dsc03119.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

img_2088.jpg

Všichni kluci pěkně pokupě. Zatím jsou jen jako A B C D E. Jména jsou připravená a čekají na "nositele".

 

 

 

 

 

 

 

 

Je nám právě 19 dní!

img_2189.jpg

Všechna štěňátka mají otevřená očka, jsou čilá a velmi živá. Jakmile cítí maminu, nedají ji pokoj. Agátka se začíná ke klukům vracet jen nerada-co bude dělat, až bude štěňatům měsíc Více fotek je ve fotogalerii.

 

 

 

 

 

 

Je jim 24 dní a už začínají vyvádět. Pokouší se se navzájem kousat, řádí a začínám přikrmovat. Rovněž se už projevují jejich povahy. Navíc lze už jakž takž rozpoznat, co že to vlastně máme. Tedy patrně máme jednoho bruseláčka a čtyři brabantíky!

img_2271.jpg

 

Žádná neviňátka to nejsou.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Klukům je měsíc. Jsou to draci a vyfotit je bez držení víceméně nelze.

img_2297.jpgVíce fotek ve fotogalerii. Samo jsou všechny stejně "povedené".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

img_2375.jpg

BORK - dnes se jmenuje Čenda! Famózní jméno a sedí k němu. I on je tedy již ve svém novém domově a myslím, že i on našel skvělé majitele.


 

 

 

 

 

 

 

img_2327.jpg

BRG - jediný BRG. Pohodář, zatím se jeví velmi dobře. Také už je zadán i pojmenován. Jeho jméno je BERVIN.

 

 Bervin - alias Verdel je již v novém domově. Doufám, že noví majitelé budou nadšeni stejně, jako jsme z něj byli my.

 

 

 

 

 

 

 

img_2448.jpg

Barmin - je to brabantíček, neskutečně živý a stále energií nabitý psík. Hodí se spíše do akčních rodin, neustále má potřebu něco zkoumat, někoho provokovat, miluje hru a je stále jinde, než bráchové. Na druhou stranu je to velmi mazlivý psík.

 

Barmin není daleko a doufám, že si bude užívat nového domova jako ostatní kluci.

 

 

 

 

img_2405.jpg

Tmavý - je to brabantíček, pejsek nádherného vzezření, dle mého bude ukázkový, se širokou hlavou, tmavou maskou a pěkně rostlým čumákem.  Povahově je velice vyrovnaný, pohodový a klidný. Mazel jako všichni, ale není otravný, vyčkává a on ví, že se dočká. Už i on má  páníčky a své důstojné jméno, jmenuje se BAKARO

 

 Již je u nových majitelů, tedy přeji jemu i jim, ať se jim pospolu žije báječně!!! Nově se jmenuje Mikuláš.

 

 

img_2425.jpg Boiro - tento bruseláček je psík podobného vzezření, jako Tmavý, má ale drobnější hlavu i tělo, není však o moc drobnější, jen nepatrně. Je velice mazlivý a podobně jako tmavý bych ho tipla jako velmi nadějného. Pozornost si dokáže vydobýt, když se dlouho nehýbu se žrádlem, jsem při chystání pomalá, štěkne si. To abych věděla, že má hlad a já se loudám.

 I náš Boirošek je u nových pánečků a hlavně u stejného kamaráda Herculka. Jmenuje se Artur a jak to vypadá, má se úžasně!

 

 

 

VÍCE FOTOGRAFIÍ NALEZNETE VE FOTOGALERII!